KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513253

nr 1451 3253

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, månskenslandskap. Olja på pannå, 29x41cm, yttermått inklusive ram: 44x56cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 februari 2022
kl 19:26:34

27/2 18:24:53 1      Vinnande bud
27/2 18:26:04 1      justering av budtak