KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513253
nr 1451 3253
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, månskenslandskap. Olja på pannå, 29x41cm, yttermått inklusive ram: 44x56cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:26:34
27/2 18:24:53
27/2 18:26:04